شرکت کامل برچسب با پشتوانه ۳۰ سال تجربه مفید و با برخورداری از سهم قابل ملاحظه ای از بازار لیبل در ایران و همچنین با بهره گیری و تلفیقی از طراحان و مشاورین مجرب، آزموده و کارآمد؛ امکان تولید انواع لیبل در طرح ها و اندازه متفاوت را در این زمینه فراهم نموده است.

با بهره گیری از مجرب ترین مشاوران استاندارد و مدیریت کیفیت ISO؛ واحد کنترل کیفیت این شرکت در تمامی واحدهای پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ همگام بوده و نهایت دقت در تولیدات این شرکت نموده است.

تبلور همه  تلاشهای پرسنل آزموده و متخصص کامل برچسب در این جمله خلاصه می شود: ” زینت بخش محصولات شما خواهیم بود” که در تولید لیبل به محصولات مشتریان زیبایی بخشیده و آذین بخش تولیدات آنها گردیده است. 

کاتالوگ را ببینید
  • img
  • img

اهداف
ارتقاء کیفیت محصولات در راستای افزایش سطح رضایتمندی و وفاداری مشتریان
ارتقاء کمی و کیفی توانمندی های سازمانی، منابع انسانی، فناوری و مدیریتی
مشارکت همگانی پرسنل به منظور افزایش تعهد و احساس مالکیت سازمانی
توسعه و افزایش سهم بازار داخلی و خارجی
مدیریت حرفه ای سازمان با برخورداری از دانش روزافزون

بدون تردید تحقق این اهداف جز با ایمان به اصل یکپارچگی صادقانه،حاکمیت اخلاق حرفه ای و تعهد به رعایت اصول و الزامات سیستم مدیریت کیفیت میسر نخواهد بود.

توانایی تهیه مواد اولیه با شرایط خاص

نیروی انسانی متخصص و جوان و پرتلاش

وفادار به اصل مشتری محوری در سازمان

الزام به رعایت کنترل کیفیت در تمامی قسمتها

انجام خدمات متعدد چاپی

ارائه کار طبق استاندارد بین‌المللی در بسته‌بندی‌های شیرینک

ارائه خدمت به مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن

خرید و انجام کار پیش از چاپ به بهترین شکل ممکن

چشم‌انداز

امروزه رقابت در تولید به حدی رسیده است که شرکتها کوچکترین مسائل را در امر تولید با دقت مورد بررسی قرار می دهند. تولید محصولات با کیفیت به همراه قیمت تمام شده مناسب ، بسته بندی مناسب، جذاب و مهم تر از همه ایمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازار مصرف و استفاده بهینه و به هنگام از فرصت های پیش روی ، از اهم دغدغه های تولید کنندگان می باشد .از اینرو شرکت کامل برچسب گام به سوی کاهش این دغدغه ها بر داشته است. به همین دلیل:

شرکت کامل برچسب اطمینان همه جانبه شرکتها و مشتریان را آرمان خود می داند.